Zahájení školního roku 2021/2022 v MŠ

Školní rok bude zahájen 1.9.2021. Provoz mateřské školy začíná v 6.05 a končí v 16.20. Na hlavní nástěnce MŠ budou po dobu tří dnů seznamy dětí a třídy ve kterých jsou děti zařazeny. Na šatnách budou jména a značky dětí. Od 6.9.2021 se již jména dětí na nástěnkách neobjeví.

Do MŠ děti potřebují:

• oblečení na zahradu, popř. starší boty na zahradu, gumáky.  Prosím dejte dětem oblečení jak do teplého, tak do chladnějšího počasí.
  • kšiltovku, čepici
  • pláštěnku
  • kalhoty a tričko do třídy
  • dostatek náhradního oblečení, včetně spodního prádla Náhradní oblečení dejte prosím do tašky, stává se, že dětem něco ze skříňky vypadne a není to podepsané a děti si to samy nepoznají.
  • podepsané pyžamko
  • 2 balení kapesníků v krabičce ( podepsat)
  • malý plastový hrníček s uchem ( podepsat). Máme v MŠ nové zásobníky na pití a vysoké hrníčky nám tam nevejdou. Děti mají možnost si během dne pití nalévat samy.