Hlavní kontaktní informace

Název organizace: 
​​​​​​​Základní škola a Mateřská škola Vlčnov, příspěvková organizace

Adresa: 
Vlčnov 1202, 687 61 Vlčnov

Právní forma: 
​​​​​​​Příspěvková organizace

Zřizovatel: 
Obec Vlčnov

IČO: 
75022672

DIČ:
CZ-75022672

IZO: 
​​​​​​​102 743 207​​​​​​​

Číslo účtu: 
1546024359/0800 (Česká spořitelna)

Ředitel: 
Mgr. Libor Trtek

Mail: reditel@zsvlcnov.cz
Tel.: +420 572 675 117, +420 725 700 665


Zástupce ředitele: 
Mgr. Rudolf Korábek 

Mail: korabek@zsvlcnov.cz

Tel.: +420 725 737 436


Zástupce pro MŠ:

Blanka Juřenčáková

Mail: ms.zsvlcnov@seznam.cz

Tel.: +420 725 966 530


Školní jídelna

Eva Polanská

Tel.: +420 725 745 974

Mail: polanska.zsvlcnov@seznam.cz


Školní družina:

Radka Knotková

Tel.: +420 602 162 974

Další kontakty

titul

příjmení

jméno

předměty

funkce

mail

Mgr.BrulíkováAlenaMa, Ittřídní učitelka 6. Abrulikova@zsvlcnov.cz
Mgr.EibensteinerJiříZe, Aj, Hv, Ovtřídní učitel 8. A

eibensteiner@zsvlcnov.cz

Mgr.JančováMichaela1. stupeňtřídní učitelka 2. Ajancova@zsvlcnov.cz
Bc.JurákováEliškaAjučitelkajurakova@zsvlcnov.cz
Bc.JuráskováMarie
asist. pedagogajuraskova@zsvlcnov.cz
Mgr.KašpaříkováMonikaČj, vých. por.třídní učitelka 9. Akasparikova@zsvlcnov.cz
Mgr.KnotkováKateřina1. stupeňtřídní učitelka 3. Aknotkova@zsvlcnov.cz
Bc.KnotkováRadkaškolní družinavychovatelkarknotkova@zsvlcnov.cz
Bc.KonopkováIlona
externí konzultant, koord. projektůkonopkova@zsvlcnov.cz
Mgr.KorábekRudolf
zástupce ředitelekorabek@zsvlcnov.cz
Mgr.KovářováIvana1. stupeň,třídní učitelka 1. Bkovarovai@zsvlcnov.cz
Mgr. LhotováMarieNj, Ovučitelkalhotova@zsvlcnov.cz
Mgr.LukášováŠárka
třídní učitelka 6. Blukasova@zsvlcnov.cz
Ing.,Bc. Marečková-GabrlíkováSylviePř, Cheučitelkamareckova@zsvlcnov.cz
Mgr. MilošováJitka1. stupeňtřídní učitelka 1. Amilosova@zsvlcnov.cz
Mgr.MinaříkováAndrea
asist. pedagogaminarikova@zsvlcnov.cz
Mgr.MíšekŠtěpánZe, Ovučitelmisek@zsvlcnov.cz
Mgr.MošťkováAnnanáboženstvíučitelka

MošťkováAnnaškolní družinavychovatelka ŠDmostkova@zsvlcnov.cz
Mgr.NevařilováIvanaMatřídní učitelka 7. Anevarilova@zsvlcnov.cz
Mgr.NovákováJarmilaTv, Ajučitelkanovakova@zsvlcnov.cz
Mgr.PecháčkováŠárka


Mgr.PřikrylováRadkaDě, Ov, Pčtřídní učitelka 9. Bprikrylova@zsvlcnov.cz
Mgr.Podškubková Ester
třídní učitelka 2. Bpodskubkova@zsvlcnov.cz
Mgr. SovišováJana1. stupeňtřídní učitelka 4. Bsovisova@zsvlcnov.cz
Mgr.StašekZdeněk1. stupeň, Hvtřídní učitel 5. Astasek@zsvlcnov.cz

StojaspalováEva
vychovatelkastojaspalova@zsvlcnov.cz
Mgr.SoukupováAnna
školní psychologsoukupova@zsvlcnov.cz
Ing., Bc.ŠiborováMarie
asist. pedagoga, preven.siborova@zsvlcnov.cz
Mgr.TrtekLibor
ředitel školyreditel@zsvlcnov.cz
P. Dr.WójcikHubert Jannáboženství

Mgr.UmlaufováAlena
školní asistentumlaufova@zsvlcnov.cz
RNDr. Mgr.ZellerAntonínFy, It

učitel

zeller@zsvlcnov.cz

Mgr.ZemkováEva1. stupeňtřídní učitelka 4. Azemkova@zsvlcnov.cz

Zaměstnanci školní jídelny

Vedoucí školní jídelny:Eva Polanská
Hlavní kuchařka:Jitka Kučerová
Kuchařky:Markéta Kučerová

Marie Sládková

Hana Jančová

Správní zaměstnanci

Účetní, hospodářka:

Marie Vozárová, Tel.: +420 572 675 117,            +420 725 717 114

Školník:František Smrtka
Uklízečky:Marie Koníčková, Anna Matějíčková, Jana Tomalová, Pavla Guryčová