Hlavní kontaktní informace

Název organizace: 
​​​​​​​Základní škola a Mateřská škola Vlčnov, příspěvková organizace

Adresa: 
Vlčnov 1202, 687 61 Vlčnov

Právní forma: 
​​​​​​​Příspěvková organizace

Zřizovatel: 
Obec Vlčnov

IČO: 
75022672

DIČ:
CZ-75022672

IZO: 
​​​​​​​102 743 207​​​​​​​

Číslo účtu: 
1546024359/0800 (Česká spořitelna)

Ředitel: 
Mgr. Libor Trtek

Mail: reditel@zsvlcnov.cz
Tel.: +420 572 675 117, +420 725 700 665


Zástupce ředitele: 
Mgr. Rudolf Korábek 

Mail: korabek@zsvlcnov.cz

Tel.: +420 725 737 530

​​​​​​​

Mateřská škola:

Markéta Píšková

​​​​​​​Mail: ms.zsvlcnov@seznam.cz

Tel.: +420 725 966 530


​​​​​​​Školní jídelna

Eva Polanská
Tel.: +420 725 745 974

Další kontakty

titul

příjmení

jméno

předměty

funkce

mail

Mgr.EibensteinerJiříZe, Aj, Hv, Ovtřídní učitel 6. Aeibensteiner@zsvlcnov.cz
Mgr.JančováMichaela1. stupeňtřídní učitelka - příp. tř.jancova@zsvlcnov.cz
Mgr.KašpaříkováMonikaČj, vých. por.třídní učitelkakasparikova@zsvlcnov.cz
Mgr.KnotkováKateřina1. stupeňtřídní učitelka 1. Aknotkova@zsvlcnov.cz
Bc.KnotkováRadkaškolní družinavychovatelkarknotkova@zsvlcnov.cz
Bc.KonopkováIlonaNjučitelkakonopkova@zsvlcnov.cz
Mgr.KorábekRudolf
zástupce ředitelekorabek@zsvlcnov.cz
Mgr.KovářováIvana1. stupeň,třídní učitelka 1.Bkovarovai@zsvlcnov.cz
Mgr.KovářováŠárka1. stupeňučitelkakovarova@zsvlcnov.cz
Mgr.KuncLadislavnáboženstvíučitel
Mgr.LukášováŠárka
třídní učitelka 8. Alukasova@zsvlcnov.cz

MikuláštíkováJitka
asist. pedagogamikulastikova@zsvlcnov.cz
Mgr.MikulcováMarieMa, Fy, Ajučitelkamikulcova@zsvlcnov.cz
Mgr. MilošováJitka1. stupeňtřídní učitelka 2. Amilosova@zsvlcnov.cz
Mgr.MíšekŠtěpánZe, Ovučitelmisek@zsvlcnov.cz
Mgr.MošťkováAnnanáboženstvíučitelka

MošťkováAnnaškolní družinavychovatelka ŠDmostkova@zsvlcnov.cz
Mgr.NevařilováIvana
učitelkanevarilova@zsvlcnov.cz
Mgr.NovákováJarmila
učitelkanovakova@zsvlcnov.cz
Mgr.PřikrylováRadka
třídní učitelka 7. Bprikrylova@zsvlcnov.cz
Mgr.RožkováRadkaChe, Př, PČtřídní učitelka 9. Arozkova@zsvlcnov.cz

SlezákováKateřina
asist. pedagogaslezakova@zsvlcnov.cz
Mgr. SovišováJana1. stupeňtřídní učitelka 4 .Asovisova@zsvlcnov.cz
Mgr.StašekZdeněk1. stupeň, Hvtřídní učitel 5. Astasek@zsvlcnov.cz

StojaspalováEva
vychovatelkastojaspalova@zsvlcnov.cz
Mgr.SuráEva1. stupeňtřídní učitelka 2. Asura@zsvlcnov.cz
Mgr.VlčkováHanaAjučitelkasyslova@zsvlcnov.cz
Ing., Bc.ŠiborováMarie
asist. pedagoga, preven.siborova@zsvlcnov.cz
Mgr.TrtekLibor
ředitel školyreditel@zsvlcnov.cz
Mgr.UmlaufováAlena
školní asistentumlaufova@zsvlcnov.cz
RNDr. Mgr.ZellerAntonín

učitel

zeller@zsvlcnov.cz

Zaměstnanci školní jídelny

Vedoucí školní jídelny:Eva Polanská
Hlavní kuchařka:Jitka Kučerová
Kuchařky:Hana Hauerlandová

Marie Sládková

Hana Jančová

Správní zaměstnanci

Účetní, hospodářka:

Marie Vozárová, Tel.: +420 572 675 117,            +420 725 717 114

Školník:František Smrtka
Uklízečky:Marie Koníčková, Anna Matějíčková, Jana Tomalová, Božena Švestková