Zahájení školního roku 2020/2021

Školní rok bude zahájen v úterý 1. září.

Zahájení neproběhne jako tradičně v sále KSK Vlčnov, ale v prostorách školy dle následujícího harmonogramu:

Přípravná třída – zahájení v 8.00 ve vestibulu školy, jako doprovod můžou jít maximálně dva zákonní zástupci. Vstup zadním vchodem (projdete kolem školky přes parkoviště, po schodech dolu do venkovní třídy a zde vstup do budovy školy). Délka trvání bude zhruba 20 minut, poté rodiče s žáky buď opouští školu, nebo rodiče opouští školu a dítě zůstává na oběd, který bude okolo 10. hodiny. Po obědě si rodiče vyzvedávají dítě před budovou školy – do školy již nevstupují!!!

1. třída – zahájení v 8.30 ve vestibulu školy, jako doprovod můžou jít maximálně dva zákonní zástupci. Vstup zadním vchodem (projdete kolem školky přes parkoviště, po schodech dolu do venkovní třídy a zde vstup do budovy školy). Délka trvání bude zhruba 20 minut, poté rodiče s žáky buď opouští školu, nebo rodiče opouští školu a dítě zůstává na oběd, který bude okolo 10. hodiny. Po obědě si rodiče vyzvedávají dítě před budovou školy – do školy již nevstupují!!!

2., 3., 4. a 5. třídy – zahájení v 8.00 ve svých třídách. Děti před 8. hodinou dorazí do školy a ze šaten budou vyučujícími navigováni do svých tříd. Vstup rodičů do budovy školy není možný! Na oběd jdou děti zhruba v 10.15.

Družina není 1. září v provozu!!! Od 2. září bude družina fungovat od 6.30 do 16.00. Možné drobné změny se budou odvíjet od množství a složení přihlášených dětí.

----------------------------------------------------------------------------------------

II. stupeň – zahájení bude v 9.15 v jednotlivých třídách, oběd se bude podávat od 10.45.