Vypravili jsme se na něj v úterý 16. června a kdo vlastně? No přeci 3. A a 3. B. Ráno autobusem z Vlčnova, pak vlak do Luhačovic a zpátky úplně stejně. V Luhačovicích jsme nejdříve zamířili na výukový program do nově zrekonstruovaných slunečních lázní. Poté jsme se mohli osvěžit v blízkém biotopu, to se nám moc líbilo! Když jsme se nabažili vody, vyrazili jsme na vláček, který nás zavezl na přehradu. Tam jsme měli krátký rozchod a za půl hodiny nás vláček odvezl zpět do Luhačovic. To už nás čekaly jen nákupy suvenýrů a cesta k vlaku. Do Vlčnova jsme se vrátili plní zážitků a spokojení. Byl to výlet, jak se říká, za babku, ale byl super!!!