Velký úspěch našich šachistů...

V pátek 24. listopadu 2023 se reprezentační družstvo v šachu, v kategorii mladší žáci I. (1. – 5. třída), složené z žáků naší školy, jmenovitě Patrikem Lörincem (1. A), Davidem Moravcem (2. A), Kristýnou Lörincovou (4. A) a René Moravcem (4. A), zúčastnilo „Okresního přeboru škol v šachu“ pořádaného šachovou organizací ve Starém Městě. Tým naší školy se rozhodně okresní konkurence nezalekl a po napínavém dopoledním boji si odvezl zpět do Vlčnova úžasné první místo a jasný postup do dalších krajských bojů, které se uskuteční zřejmě na začátku roku 2024 ve Vsetíně. Za velkou snahu a vzornou reprezentaci školy i Vlčnova  tomuto šikovnému družstvu moc děkujeme a k vynikajícímu umístění gratulujeme.