Školní kolo recitační soutěže

Ve středu 16. února proběhla na 1. stupni recitační soutěž. Porota neměla vůbec snadnou práci, když měla rozhodnout, kdo z téměř třiceti recitátorů zvítězí. Po dlouhé poradě nakonec paní učitelky Knotková, Milošová a Pecháčková vybraly tři nejúspěšnější z každé kategorie: Ondra Chlachula, Kuba Tománek a Ela Orlovská za 0. kategorii (1. třídy), Amálka Sušenková, Vojta Stojaspal a Klárka Švandová za 1. kategorii (2. a 3. třídy), Pepík Pavelčík, Anička Křapová a Kryštof Zemek za 2. kategorii (4. a 5. třídy). Porotě děkujeme, všem úspěšným recitátorům blahopřejeme a těm nejlepším z každé kategorie budeme držet palce příští středu, kdy budou v okrskovém kole soutěžit s recitátory z ostatních škol uherskobrodska.