Školní kolo anglické olympiády

Žáci druhého stupně se v průběhu ledna a února zúčastnili školního kola anglické olympiády.

Ve třídě 6. A byli nejúspěšnějšími Jakub Němec (3. místo), Zuzana Urbanová (2. místo) a Petr Špaček (1. místo.).

V 6. B se na třetím místě umístily Tereza Blahová a Vendula Pechalová, na druhém místě potom Veronika Zábranová a nejlepším byl Alexandr Bača.

V sedmé třídě už šlo o postup do okresního kola na ZŠ Unesco v Uherském Hradišti. Na prvním místě se umístila Aneta Kadlčíková, za ní se o další příčky dělili Lucie Kovářová, Tomáš Krupka a Nikol Krupková.

Ve třídě 8. A byli nejúspěšnějšími Ondřej Mikulec, Klára Adámková a Tomáš Vrága, který si vysloužil možnost reprezentovat naši školu v okresním kole olympiády.

V 9. A se nejlépe umístili Adéla Hrubcová, Dominik Holeček a Roman Knotek.

Všem žákům moc děkuji za spolupráci.