V minulých dnech se žákovská reprezentace naší školy účastnila „Okresního přeboru škol v šachu“, který se konal ve Starém Městě. Soutěže se zúčastnila dvě čtyřčlenná družstva – mladší žáky v kategorii 1. – 5. tříd reprezentovali žáci René Moravec, David Moravec, František Dacík a Jakub Tománek a tato naše šikovná čtyřka obsadila v turnaji 1. místo a postupuje do dalších krajských bojů. Starší žáky v kategorii 6. – 9. tříd reprezentovali žáci Stanislav Tomek, Tereza Blahová, Kristýna Vašáková a Svatopluk Popelka. Ve velmi kvalitně zastoupené skupině i s žáky gymnázií se ani zde naše statečně bojující čtveřice neztratila a obsadila konečné – velmi pěkné 3. místo. Všem našim hrajícím žákům gratulujeme k úspěchu a děkujeme za příkladnou reprezentaci školy.