REORGANIZACE SBĚRU PAPÍRU

...aneb jak poslat starý papír "na prázdniny" do školy

Vážení rodiče,

podle původního plánu měl v těchto dnech proběhnout školní sběr papíru a mnohé Vaše děti se již s velkým předstihem připravily a shromáždily k odevzdání papír, který Vám teď doma překáží.  Rádi bychom Vám proto vyšli vstříc a nabízíme možnost uložit tento sběr během prázdnin již ve škole, kam jej můžete přivážet ve dnech 23. a 24. června v čase 8 - 16 hodin. Pokud se tak rozhodnete, stačí přijet zezadu (od mateřské školy) v hnědým plechovým vratům od školních dílen, odstavit tam auto a zajít k zadnímu vchodu do školy, zazvonit na zvonek, kde Vám někdo otevře a zajde s Vámi sběr (svázaný pevně do balíku) převzít, zapíše jméno a třídu žáka. No a v září, kdy plánujeme sběr uskutečnit, se potom jen přidá na tu správnou hromádku.