Relaxace ve všech barvách

Žáci 2. stupně mají svou "relaxačku"

Navzdory podivnému loňskému školnímu roku se v budově školy i ve druhém pololetí odehrály zásadní věci. Jednou z nich byla proměna nevyužívané učebny ve 2. patře v místnost, kde by si žáci II. stupně mohli o přestávkách či v čase čekání na odpolední výuku trochu vyčistit hlavu.

Díky domluvě vedení školy se Sdružením rodičů a přátel školy, které téměř celou proměnu učebny zafinancovalo, se už v červnu mohly dát do práce tehdejší deváťačky Zuzana Tomáštíková a Viktorie Bartošková a postupně vytvořit na zdech třídy nejrozmanitější barevné variace.

Tyto talentované výtvarnice si ve středu 23. září mohly užít pohled už na vybavenou a zařízenou relaxační místnost

a převzít od vedení školy odměnu za svou prázdninovou brigádu. Jasno o využití finančních prostředků si udělaly na vlastní oči i zástupkyně SRPŠ.

Doufáme, že se nová relaxačka osvědčí a tento nový příjemný prostor bude adekvátním způsobem využíván.

S ohledem na současná omezení kvůli probíhající epidemii se však termín zpřístupnění pro všechny naše žáky teprve plánuje.

Jak všechny malby postupně vznikaly, jak celý prostor vypadá nyní i samotné autorky výzdoby si můžete prohlédnout ve fotogalerii.