Recitační soutěž - školní kolo

Ve čtvrtek 9. února proběhlo školní kolo recitační soutěže. Paní učitelky, které zasedly v porotě, opět neměly vůbec lehký úkol vybrat tři nejlepší z každé kategorie, protože výkony byly hodně vyrovnané. Protože ale každá soutěž musí mít své vítěze, i u nás jsme udělovali ocenění: 0. kategorie (Přípravná a 1. třída): 1. místo Eliška Ježková, 2. místo Adam Roubalík, 3. místo Eliška Kašpaříková 1. kategorie (2. a 3. třída): 1. místo Šimon Trávníček, 2. místo František Dacík, 3. místo Alžběta Blahová 2. kategorie (4. a 5. třída): 1. místo Amálie Sušenková, 2. místo Eliška Trávníčková, 3. místo Vojtěch Stojaspal Všem úspěšným recitátorům gratulujeme a těm, kteří dosáhli prvního místa, budeme držet palce 1. 3. v okrskovém kole!