Oceněné slunečnice z Nadačního fondu Impuls

Již začátkem školního roku se žáci II. stupně zapojili do výtvarné části soutěže „Rozsviťme ČR“, když namalovali slunečnice, které si jako symbol osvěty a pomoci nemocným roztroušenou sklerózou zvolil Nadační fond Impuls. Zástupci této nadace se rozhodli navštívit některé zapojené školy osobně, a tak se v závěru pololetí dostalo i na nás ve Vlčnově.

Jak těžký je život s tímto onemocněním a jaké příznaky by nás měly varovat přijela 28. ledna 2020 osobně do naší školy vysvětlit předsedkyně Nadačního fondu Impuls Ing. Kateřina Bémová. A nejen to, přivezla diplomy a odměny všem našim devíti oceněným autorům. Za úplně nejkrásnější obrázek ze všech byl odbornou porotou vybrán akvarel od Františky Mošťkové ze 7.A. Ostatní oceněné ,,slunečnice": Tereza Blahová, Kristýna Vašáková, Michaela Bachanová, Lucie Kovářová, Klára Adámková, Zuzana Tomáštíková a Karolína Dvořáková. Blahopřejeme.