Meziškolní atletický víceboj prvního stupně

Proběhl ve čtvrtek 6. října a zúčastnila se ho osmičlenná družstva 2.- 5. tříd ZŠ Dolní Němčí, Nivnice, Suchá Loz a Vlčnov. Soutěžilo se ve sprintu, hodu kriket. míčkem, skoku do dálky a z místa, ve vytrvalosti. Naši školu reprezentovali za druhé ročníky Vojtěch Pavelčík- 2. místo, Adéla Pondělková - 3. místo, za třetí ročník František Dacík - 3. místo, Gabriela Křapová - 2. místo, za čtvrté ročníky - Ondra Mikuška - 3. místo, Simona Bařinová, za páté ročníky - Eliška Bachanová a Dominik Horák. Všem gratulujeme k pěkným výsledkům. V rámci škol obsadila 1. místo ZŠ Dolní Němčí, 2. místo ZŠ Nivnice, třetí místo ZŠ Suchá Loz a čtvrté místo ZŠ Vlčnov. Děkujeme hlavnímu sponzoru České Zbrojovce Uh. Brod. Akce se vydařila a my se těšíme až si poměříme síly zase příští rok. Sportu zdar!