Žádné podstránky neexistují.

Jablíčkové hry na zahradě mateřské školy

Příběh jablíček

Jednoho krásného podzimního dopoledne si jablíčka z blízké Galuškovy zahrady řekla, že se zajdou podívat kdo si hraje, na velké zahradě. Jablíčka se nestačila divit.

Pohrály si s dětmi! Některá se povozila v dětských kolečkách, které byly dřív jen na písek. Jiná děti přenášely ve lžíci. Hodně a hodně jablíček se kutálelo do branky. A další letěla vzduchem do připraveného košíku. Jablíčka viděla, že některé děti si hrají s podzimními lístky stromů. Ale nejvíc je překvapily kaštany, které na jejich zahradě nikdy neviděla. A těch dětí...

Rychle celé dopoledne uběhlo a na zahradě všechno utichlo.  A co jablíčka? Vrátí se na svoji zahradu a mají radost, že si pohrála. A děti se budou těšit, že za nimi jablíčka zase někdy přeskočí přes plot a přijdou si pohrát.