… a je to tady! Škola znovu ožívá – vracejí se žáci!


… a je to tady!  Ožívá I. stupeň – vracejí se žáci!

    Díky příznivému epidemiologickému stavu v České republice se v pondělí 25. května může většina žáků I. stupně základních škol opět vrátit do lavic své školy, za svými kamarády, za svými učiteli.

    Podobně je to i v naší Základní škole ve Vlčnově. Nejdříve se nám v pondělí 11. května vrátili žáci 9. ročníku, kteří se připravují na přijímací zkoušku na SŠ. O týden později 18. května nastoupili naši nejmenší do mateřské školy. Nyní jsou na řadě i žáci prvního stupně – těch se nám k opětovné výuce přihlásilo 109 z celkového počtu 123 žáků. Nižší stupeň tak budeme mít naplněný téměř z 90 %!!! Toto číslo společně s počtem deváťáků, kteří dorazili (22 ze 25), nás velmi mile překvapilo a nevíme o jiné škole, kde by byla taková naplněnost. Vypadá to tedy, že se do školy těšíte J

Kamarádi – přátelé, věřte, že my na Vás taky! Škola je připravená, čistá, vydezinfikovaná, nachystané jsou třídy i školní jídelna a moc se na vás těší kromě učitelů i paní asistentky, družinářky a všichni zbývající zaměstnanci. Takže si všichni ještě užijte nadcházející víkend a v pondělí  AHOJ!