Obliba hry s Legem u dětí, jak u kluků, tak i u holek, neupadá. Skládání z malých kostiček je naopak stále více baví.

Tento trend sledujeme už mnoho let, a proto vždy při nákupu nových hraček myslíme na to, aby mezi nimi právě tato stavebnice nechyběla. Díky tomu mají děti ke svému tvoření k dispozici nemalé množství součástek. Všechny děti tak mají jistotu, že pokud si budou chtít z Lega stavit, tak jim v tom nedostatek stavebnic bránit nebude. I přesto však musí myslet na to, že je vždy lepší spolupracovat, pomáhat si, být k druhým ohleduplný a umět naslouchat názorům ostatních. Vznikají tak nevídané projekty, se kterými si skupinky dětí hrají a zdokonalují je i několik týdnů, než přijde čas na bourání a vytváření nové stavby.

Máme radost, že naše družina má možnost mít tuto velmi oblíbenou, a jak všichni dobře víme, tak ne zrovna nejlevnější, hračku k dispozici. To, že ji děti opravdu hojně využívají a že jim jde stavění od ruky, se můžete přesvědčit ve fotogalerii.

Anna Mošťková