Základní škola
Žádné podstránky neexistují.
Mateřská škola
Žádné podstránky neexistují.
Školní jídelna
Žádné podstránky neexistují.
Školní družina
Žádné podstránky neexistují.

Vánoční Salzburg pro žáky 2. stupně

VÁNOČNÍ SALZBURG

Pro žáky 2. stupně

19. 12. 2019, 1 190,- Kč

1. DEN:

Na zájezd vyjedeme od budovy školy v brzkých ranních hodinách. Kolem poledne přijedeme do města Salzburg s krásným historickým jádrem města, které bylo zařazeno na seznam světového dědictví UNESCO. Projdeme se městem kolem nejvýznamnějších památek - vánočně vyzdobený Dóm sv. Ruperta a Virgilia, benediktinský kostel sv. Petra, arcibiskupský palác Residenz, rodný dům W.A. Mozarta, vánočně provoněná ulička Getreidegasse a další památky.

Poté nás čeká výjezd lanovým výtahem do pevnosti Hohensalzburg s působivými výhledy na město a okolní vrcholky Alp, kde si dopřejeme volný čas na prohlídku interiérů či exteriérů pevnosti a na nádvoří můžeme navštívit vánoční stánky tradičních řemesel.

Odpoledne budeme mít volný čas na návštěvu adventní trhů - velkolepý Salzburger Christkindlmarkt na náměstí Residenzplatz a Domplatz, vánoční trhy v zahradě Sterngarten v blízkosti známé uličky Getreidegasse či kulinářský Weinachstmarkt na Mirabellplatz.

V podvečer odjedeme zpět do České republiky.

Ke škole se vrátíme v pozdních večerních hodinách.

V ceně je zahrnuto:

- doprava zájezdovým autobusem

- klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej nápojů

- služba průvodce po celou dobu zájezdu a informační materiál - komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto:

- vstupné do navštívených objektů: cca 10 EUR

Zájemci o zájezd se mohou přihlašovat zapsáním se na papír, který je umístěn na nástěnce německého jazyka. Zájezd je určen pro žáky 2. stupně, ale i pro jejich rodinné příslušníky či známé. Cena na osobu v případě doprovodu zůstává stejná. Přihlašujte se nejpozději do 8. 11. 2019. Placení zájezdu bude probíhat bankovním převodem v rámci rezervačního systému CK, bližší informace k placení budou upřesněny později. Děkuji.

Mgr. Martina Wurstová