Úspěch v literární soutěži

Úspěch v literární soutěži

„Je super, že máme demokracii, protože…“ Tuto myšlenku dokončit a rozepsat bylo úkolem literární soutěže, vyhlášené ke 30 letům od Sametové revoluce. Určena byla pro všechny žáky 2. stupně ZŠ a studenty SŠ. Právě naše žákyně 9.A Karolína Dvořáková se stala jednou ze tří výherců této soutěže, kterou vyhlásilo Informační centrum pro mládež v Uh. Hradišti.  Slavnostní vyhlášení proběhne na akci Mikulášský rej, ve čtvrtek 5. 12. na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti (asi okolo 16:30). Všechna soutěžní díla (nejen ta oceněná) budou začátkem prosince publikována v tištěné podobě, jako příloha prosincového časopisu Íčko a v elektronické podobě na webových stránkách Informačního centra pro mládež. Karolíně blahopřejeme!