V pátek 15. 9. 2023 se uskutečnil sportovní den pro žáky 2. stupně ZŠ a pro 5. třídu. Žáci byli rozděleni do kategorii (5. a 6. ročník, 7. ročník, 8. a 9. ročník), v nichž vykonávali jednotlivé disciplíny: člunkový běh, skoky přes švihadlo, vytrvalostní běh na 1000m, sprinty na 100m, skok z místa a hod kriketovým míčkem. Ranní mlhavé počasí se nakonec umoudřilo a dopřálo nám prožít příjemné podzimní dopoledne, plné krásných sportovních výkonů. Za tyto byli v každé kategorii oceněni tři nejlepší chlapci a dívky. Všem vítězům gratulujeme a děkujeme také všem zúčastněným žákům. Speciální poděkování patří také všem vyučujícím, kteří se sportovního dne zúčastnili a podíleli se na jeho přípravě. Sportu ZDAR!