V pondělí 17. října, v den, kdy ve škole nešla elektrika, jsme se po velké přestávce vydali na podzimní vycházku. Bylo krásné slunečné počasí, jako kdyby se vrátilo babí léto. Nejdříve jsme šli k rozhledně a poté jsme se vydali na místo, kde stával zámeček Pepčín. Po cestě jsme si užívali krásnou přírodu kolem a sbírali jsme přírodniny. Co jsme vše přinesli do školy vidíte na fotkách. Od zámečku jsme už pak druhou stranou frčeli dolů a do školy. Měli jsme tento den i další zážitek. Po cestě do búd kolem zahrádkářů jsme v trávě našli mobil. Paní učitelka si ho dala do batohu s tím, že ho pak odevzdá na obecním úřadě. Když jsme se vraceli do školy, tak na mobil volala jedna paní. Naše paní učitelka jí vysvětlila, že jsme mobil našli. Vše dobře dopadlo a mobil jsme vrátili. Za odměnu jsme měli nejen dobrý pocit, že jsme udělali dobrý skutek, ale dostali jsme i Merci čokoládky. Tak uvidíme, co na další vycházce objevíme. Tato nám vyšla úplně super!