Vážení rodiče,

protože se během minulého školního roku nerealizoval plavecký výcvik, budeme plavat s dětmi letos, takže nebudou o nic ochuzeny...

Začátek plavání je již v úterý 7. září 2021, proto je třeba se připravit. Myslím, že pro začátek budou potřebné tyto základní informace:

- sraz žáků bude každé úterý již nejpozději v 7:25 hod. v šatně školy, kde necháme aktovky a pouze s plaveckými pomůckami se přesuneme na autobus (musíme vyřešit, jak to budou stíhat děti z Veletin)

- autobus (náš objednaný) bude odjíždět vždy v 7:30 hod. z křižovatky směr Uh. Brod

- výuka probíhá v čase 8:00 - 8:45 hod. v Delfínu, návrat do školy cca v 9:30 hod. a po velké přestávce normáně pokračuje výuka

- s sebou do plavecké tašky: plavky, plavací čepici, ručník, mýdlo/gel, sáček na boty, roušku nebo respirátor (stejně jako do školy)

Věřím, že vše v klidu zvládneme, děti jsou velké a šikovné... a protože budeme jezdit společně s 2. A, tak musíme být ti větší a šikovnější...  :-)

Z.S.