„Příroda nepotřebuje člověka, ale člověk přírodu ano.“

22. dubna se konají oslavy DNE ZEMĚ, proto ani v naší škole na ně nezapomínáme. Měli jsme sice se žáky 6. a 7. tříd navštívit ZOO Lešná ve Zlíně a s 8. a 9. třídou projít Přírodní rezervace Kovářův žleb a Vlčnovský háj ve Vlčnově. V pracovních činnostech v 7. ročníku jsme chtěli vyrobit ptačí budky pro ptactvo kolem školy ...... a tečkou všeho měla být výstava vašich výtvarných, přírodopisných a chemických prací ve vestibulu školy. Proto bych Vás touto cestou chtěla poprosit, abyste na tento den nezapomněli. Zkuste nakreslit obrázek, vyfotit kytičky, práci na zahrádkách nebo třeba i vyrobit ptačí budku, kterou zavěsíme na stromy v okolí školy. Fotky svých výtvorů mi prosím zašlete na školní e - mail: rozkova.zsvlcnov@seznam.cz ......... Ráda vše pak vložím do této stránky :)