Tentokrát to bylo zcela vyjímečné! Do vlčnovské knihovny zavítala paní ilustrátorka a spisovatelka knížek pro děti Andrea Popprová. Vyprávěla nám, že už v mateřské školce tvořila svou první knihu. Ve třetí třídě pak vydávala svůj časopis, který musela celý 6 krát opsat, aby ho namnožila. Dozvěděli jsme se, že svou knihu píše rukou a víte kde? V koupelně! Tam má prý nejvíc klidu. Má totiž tři syny, proto, když byli malí, tak se zkrátka zavřela do koupelny, aby se mohla soustředit. Tento zvyk jí ale zůstal do dneška, kdy jsou už její synové dospělí a "vyletěli z hnízda". Paní Andrea Popprová je taková milá a laskavá víla, tak opravdu působí. Má krásný vztah k dětem, má pro ně pochopení a umí si s nimi vyprávět. Setkání s ní bylo pro mě i pro děti velmi obohacující.