I když kateřinská sobota 25. listopadu svým nevlídným počasím vyzývala spíš k domácí pohodě, školní vestibul se již od deváté ranní rychle zaplňoval návštěvníky tradičního Adventního jarmarku. Návštěvníci napříč generacemi - od nejmenších dětí, přes ty starší až po rodiče, babičky a dědečky, měli možnost zase po čase navštívit školu, prohlédnout si nejen pokrok ve stavebních úpravách dolního pavilonu, ale především se pochlubit či naopak pokochat předvánoční výzdobou a hlavně pestrou nabídkou rukodělných prací našich žáků. O jejich vysoké kvalitě a úrovni svědčí i fakt, že se po pár desítkách minut stala z jarmarku spíš společenská událost a setkání u něčeho dobrého, protože všechny výrobky zmizely rychlostí blesku. A to je vlastně dobře! Už teď se můžeme těšit na příští podobné setkání. Děkujeme!