Závěrečný summit Světové školy v Praze 14. - 15. 6. 2022

Projekt Světová škola jsme úspěšně dotáhli do konce a naše základní škola se může pyšnit tímto prestižním titulem, který má asi sto vzdělávacích institucí v celé České republice.

V polovině června nás čekal s částí týmu Světové školy výjezd do Prahy na reflektivní setkání a závěrečný summit. Na reflektivním setkání jsme prezentovali naši devítiměsíční práci, seznamovali se s ostatními školami, které titul letos získali (8 celkem) a sdíleli různé tipy a rady od ostatních škol. Další den jsme v Galerii současného umění Dox absolvovali workshopy a především se zúčastnili závěrečné ceremonie, kde jsme dostali certifikované oprávnění používat titul Světová škola. Program byl živě přenášen, potkali jsme mnoho významných hostů jak z řad neziskových organizací, tak z řad politiků. Odpoledne to bylo velmi vznešené a pro naši školu významné. Tady si můžete prohlédnout záznam ze závěrečného předání.

Vlčnov můžete najít v čase 2:55:50

Díky celému týmu Světové školy a v dalším školním roce jedeme další kolo!