Naše vánoční besídka

Vánoce jsou nezadržitelně tady. Každý z nás jistě pociťuje vánoční náladu, zpívá si koledy, peče cukroví, zdobí stromeček, vykrmuje ve vaně kapra a tak dále. Není pochyb, že Vánoce jsou čas, kdy se z obyčejných věcí stávají neobyčejné a kdy není výjimkou, že se objeví i nějaký ten vánoční zázrak. Přesně tak tomu bylo i v naší třídě.

Poslední školní předvánoční den si naši šesťáci přichystali krásné vánoční překvapení, a to vánoční besídku, která se jim nevýslovně povedla. Zazněly krásné vánoční písničky, které nás příjemně naladily na tento kouzelný čas. Určitě nebudu mluvit jen za sebe, když se přiznám, že se mi zaleskly oči slzami dojetí.

Tím však vánoční zázraky v naší třídě nekončí! Kluci ze třídy se spolu domluvili a vydali se za bývalým spolužákem Matym, který si s nimi bohužel tuhle parádu ve škole užít nemohl, aby mu předali společný dárek a popřáli mu krásné Vánoce.

Jsem pyšná, že mám ve třídě takovou skvělou partu, která rozhodně nezkazí žádnou zábavu a která má srdce na pravém místě. Přeji vám krásné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku 2020!

Mgr. Martina Wurstová, třídní učitelka