Dobrý den,

zdravím všechny děti a rodiče. Dnešní úkol budete plnit venku na zahradě, v parku v lese..... Prostě někde v přírodě, až půjdete na procházku. V příloze najdete pracovní list se 4 úkoly. Ten si buď vytisknete nebo prázdný papír rozdělíte na 4 části podle zadání. Nechám to na vás. Bude dobré si ven vzít i pastelky. Jestli na ně zapomenete nebo se vám nebudou chtít ven tahat, tak můžete kreslit až doma. Venku to ale bude lepší. Vypracovaný list mi dnes nebo zítra pošlete na mail a připište, která cvičení z "veselého předškoláka" už máte splněna. Pokud jste splnili cvičení, která jsou písemná a ne jen ústní, také mi je můžete také vyfotit a poslat.

Jen připomínám, že na příští týden připadají jarní prázdniny, tak úkoly vkládat nebudu. Pokračujte jen s pracovními listy.

Mějte se moc krásně.