Vážení rodiče,

posílám dětem várku úkolů. Dnes toho budete mít na tisk hodně, ale tyto pracovní listy vydrží po celou dobu distanční výuky. Úkolů je celkem 30 + 1 záznamový arch, který si budou děti postupně vykreslovat, podle toho, které číslo úkolu již splní. Nechám na Vás, jak si úkoly časově rozdělíte. Některé jsou velmi rychlé, některé půjdou pomaleji. Udělejte každý den něco. Někdy 1 úkol, někdy třeba 3. Podle času a možností. Další úkoly, které budu vkládat již nebudou pracovní listy, ale budu volit jinou formu "výuky".

Před školou jsem nechala krabici, kde jsou 2x tyto pracovní listy vytisknuté. Zatím se mi ozvali s tiskem pouze Solařovi, tak je jedna várka pro ně. Další várka je volná. Pokud ještě někdo nemůže doma tisknout, dejte mi vědět.

Dále jsem nechala v krabici pro dobrovolníky pomůcky na výrobu čínského draka, kterého jsme ve škole nestihli. Toho si tam můžete také vyzvednout i se sladkým překvapením.

Přeju Vám hezký den.