Dnešní Slavnost SLABIKÁŘE se opravdu vydařila. Děti si společně s paní Kolajovoui připomněly, jak se ke knížkám správně chovat, jakým způsobem se knihy půjčují a kde je v knihovně přesně hledat. Následovalo slavnostní odemčení SLABIKÁŘE zlatým klíčem. Dětem byl také předán pamětní list a čokoládová medaile s lízátky. Na závěr se děti podívaly na pohádkový příběh s Krtečkem. Retro výstava, kterou jsme si ještě při odchodu stihli společně prohlédnout, některé děti i pobavila. Velké díky paní Kolajové za příjemně strávený čas a také místnímu včelařskému spolku za sladkou odměnu. A hurá do SLABIKÁŘE! Snad se na nás p. Kolajová přijde podívat do školy, jak nám slíbila. Rádi ji ukážeme, že SLABIKÁŘ bude brzy náš kamarád.