Dobré ráno milí žáci.

určitě jste zaslechli, že byla vyhlášena celostátní karanténa. Poprvé v historii České republiky. A co to vlastně znamená? Znamená to, že bychom měli opouštět své domovy jen v těch nejnutnějších případech - například když si chceme jít nakoupit jídlo nebo zajít do lékárny. Nějaký čas budeme muset zůstat doma a věřím, že to pro mnoho z Vás nebude lehké. Určitě byste rádi vyrazili na procházku, na kolo nebo jen tak na hřiště. Bohužel, pravidla jsou pravidla. Pohyb venku bychom opravdu měli omezit na dobu nezbytně nutnou.

Abychom si to doma zpříjemnili, tak mě napadla jedna věc. Zkuste si každý den splnit něco, co jste doteď pořád jen odkládali nebo něco, na co jste doposud neměli moc času. Může to být úklid pokojíčku, seřazení hraček, postavit si něco z lega nebo něco krásného namalovat! Každý si určitě najde "to svoje" . Svoje díla si můžete vyfotit a ve škole mi je pak můžete ukázat :).

A teď k povinnostem - tady pod tento text jsem vám vložila dokument ve wordu. Na každé straně najdete jiný předmět a úkoly, které si splníte. Věřím, že Vám to půjde. S chutí do toho!
.