Otevření školy pro devátý ročník

Vážení rodiče,


od pondělí 11. 5. 2020 budou mít žáci devátých ročníků možnost připravovat se na přijímací zkoušku ve škole. Příprava bude probíhat v týdnu od 11. 5. do 15. 5. každý všední den od 8:00 do 11:40. V pátek 15. 5. uplynulý týden vyhodnotíme a v případě potřeby časovou dotaci na další týdny změníme. 

K účasti na dané přípravě je třeba do čtvrtku 7. 5. do 10:00 doručit do školy „Oznámení“. Toto „Oznámení“ můžete doručit osobně v úterý nebo středu od 8:00 do 13:00 nebo e-mailem na adresu lukasova.zsvlcnov@seznam.cz .

Příprava bude probíhat ve skupinách do počtu 15 žáků. Vzhledem k nařízení vlády se žáci nebudou moci na přípravu hlásit dodatečně!!!

Při nástupu v pondělí 11. 5. 2020 přinesou žáci vyplněné „Čestné prohlášení“, kterým se zákonní zástupci zaručí, že u daného žáka neexistují příznaky virového infekčního onemocnění. „Oznámení“ i „Čestné prohlášení“ jsou ke stažení níže, případně si je můžete vyzvednout v kanceláři ředitele každý den mezi 8. a 13. hodinou.


Bližší informace k organizaci přípravy na přijímací řízení na SŠ a k hygienickým podmínkám nutným pro realizaci budou zveřejněny na webových stránkách ve čtvrtek 7. 5. 2020.                                                                                                                          Mgr. Libor Trtek

                                                                                                                                   ředitel