Ve čtvrtek 24. března jsme hned ráno vyrazili do vlčnovské knihovny. Téma naší besedy byly knížky o zvířátkách nejen z naší Čítanky. Paní knihovnice nám ukázala spoustu krásných knížek a na počítači měla připravenou i prezentaci, kdy jsme viděli i fotografie spisovatelů a ilustrátorů, kteří tyto knížky napsali a ilustrovali. My totiž v naší Čítance máme vždy úryvek z nějaké knížky, ale tuto knížku zrovna ve škole nemáme a je zajímavé vidět, jak tato knížka ve skutečnosti vypadá. Pokud byly tyto příběhy i zfilmované, tak nám paní knihovnice pustila i části kreslených filmů. Do školy jsme se vrátili až na svačinovou přestávku. Myslím, že jsme všichni prožili v knihovně pěkné chvíle. Některé ve volných chvílích sice spíše zajímaly hračky než knížky, ale aspoň se tam cítili dobře. Paní knihovnici moc děkujeme a těšíme se na další setkání!